Najnowsze oferty pracy

  • English Translator

    Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce   Białystok    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  część etatu  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Outline of responsibilities: translating documentation from various fields, e.g.: railway construction, civil engineering, road construction, hydraulics, power engineering, law, correspondence, etc. interpreting at meetings, negotiations with our business partners cooperating closely with internal...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Radom Tłumacz Radom
Tłumacz języka niemieckiego

RADWAG Wagi Elektroniczne
Radom
praca stacjonarna
2866 dni temu

Firma RADWAG Wagi Elektroniczne z siedzibą w Radomiu  jest największym producentem wag elektronicznych w Polsce i jednym z największych w Europie. RADWAG wytwarza i oferuje szeroki asortyment nowoczesnych wag laboratoryjnych, przemysłowych, medycznych, samochodowych i kontrolnych.  Posiadamy rozbudowaną sieć sprzedaży, którą tworzą liczne biura handlowe w Polsce oraz wielu dystrybutorów na całym świecie. Oprócz produkcji na rynek polski, eksportujemy swoje wyroby do krajów Unii Europejskiej, USA, Afryki, oraz na rynki dalekowschodnie.

RADWAG WAGI ELEKTRONICZNE

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy w RADOMIU kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: PRACA – Eksport – RADOM

Od kandydatów oczekujemy:

  • biegłej znajomości  języka NIEMIECKIEGO
  • mile widziane wykształcenie techniczne min. średnie
  • umiejętności obsługi komputera
  • znajomości podstawowych zagadnień z zakresu elektroniki

Zakres obowiązków :

  • tłumaczenie dokumentacji techniczno handlowej z i na język niemiecki
  • aktualizacja treści strony internetowej

Mile widziane:

  • znajomość produktów RADWAG,
  • znajomość rynku wag w Polsce i na Świecie,
  • znajomość zagadnień metrologicznych związanych z wagami

RADWAG  oferuje możliwość realizacji ambicji zawodowych, samodzielność w działaniu, pracę w dynamicznym a zarazem profesjonalnym zespole.

Poznaj

Radwag Wagi Elektroniczne

Bardzo dokładne wagi laboratoryjne i wytrzymałe wagi przemysłowe. Wagi przeznaczone do konkretnych zastosowań, na przykład do ochrony środowiska, pipetowania czy ważenia stentów. Komparatory i wzorce masy, detektory metali, platformy i moduły wagowe oraz mierniki i terminale. I wreszcie – urządzenia, rozwiązania i akcesoria na specjalne zamówienie klienta, czyli dostosowane do jego indywidualnych potrzeb. RADWAG Wagi Elektroniczne.