Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Tłumacz Mazowieckie
Tłumacz języka ukraińskiego

Wratislavia Translation House Sp. z o.o.
mazowieckie
specjalista (mid)
kontrakt B2B
praca zdalna
778 dni temu

Ogłoszenie numer: 6697995, z dnia 2022-03-30

Wratislavia Translation House Sp. z o.o. to profesjonalna agencja tłumaczeń z siedzibą we Wrocławiu, założona w 2005 roku, specjalizująca się w realizacji usług tłumaczeniowych dla przedsiębiorstw w kombinacjach języków europejskich z językiem polskim.

Obecnie poszukujemy osób do współpracy na stanowisku:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • tłumaczenia ustne oraz tłumaczenia pisemne tekstów zwykłych i tekstów technicznych oraz specjalistycznych z języka polskiego na język ukraiński i z języka ukraińskiego na język polski

Wymagania

  • doświadczenie w tłumaczeniach ustnych oraz w tłumaczeniach pisemnych tekstów specjalistycznych i technicznych
  • biegła znajomość języka ukraińskiego i polskiego
  • własna działalność gospodarcza

Oferujemy

  • pracę na zasadach B2B
  • współpracę z zespołem doświadczonych tłumaczy