Zobacz więcej ofert pracy

Tłumacz polsko - rosyjski

Doctorpro Poland sp. z o.o.
Wrocław
starszy specjalista (senior)
pełny etat
umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B
praca zdalna
277 dni temu

W związku z rozwojem sieci centrum medycznych w Polsce, DoctorPro Poland zaprasza do zespołu marketingowego osobę na stanowisko tłumacza - j. RU oraz PL

Jesteśmy partnerem grupy On Clinic Ukraina - znanej i docenianej za wysoką jakość obsługi oraz wykorzystanie innowacyjnych technologii leczenia pacjentów. Naszą misją jest zapewnienie dla pacjenta komfortowego pobytu w klinice oraz prowadzenie wysokiej jakości kompleksowej opieki medycznej.

Miejsce pracy: Wrocław
Twoje obowiązki:
  • Tłumaczenie tekstów medycznych dla Działu Marketingu z języka rosyjskiego na język polski
  • Spełnienie specjalnych wymagań i zachowanie stylu tekstów tworzonych w ramach projektu
Wymagania wobec kandydatów:
  • Biegła znajomość języka polskiego - min C1
  • Biegła znajomość języka rosyjskiego - min C1
  • Znajomość języka ukraińskiego będzie atutem
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku tłumacza RU-PL
  • Przestrzeganie wyznaczonych terminów
  • Wnikliwość i dbałość o szczegóły

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia - forma współpracy do wyboru;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym zespole;
  • Współudział w tworzeniu nowej marki na rynku polskim