Najnowsze oferty pracy

  • English Translator

    Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce   Białystok    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  część etatu  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Outline of responsibilities: translating documentation from various fields, e.g.: railway construction, civil engineering, road construction, hydraulics, power engineering, law, correspondence, etc. interpreting at meetings, negotiations with our business partners cooperating closely with internal...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice Tłumacz Katowice
Tłumacz Tekstów Biznesowych z j.francuskim

Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.
Katowice
praca stacjonarna
3339 dni temu

W Arche Consulting koncentrujemy się na połączeniu innowacyjnego podejścia do realizacji projektów rekrutacyjnych oraz profesjonalnego kontaktu z Klientami i Kandydatami. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice
Nr Ref.: FWR/KAT/FR/MAS

Zadania:
  • tworzenie raportów w języku angielskim,
  • efektywne przetwarzanie danych w systemach firmowych,
  • sporządzanie analiz na podstawie dostępnych danych z j. francuskiego na j. angielski,
  • prowadzenie dokumentacji branżowej,
  • efektywne komunikowanie się wewnątrz zespołu jak i z Klientami.

Wymagania:
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego,
  • wykształcenie wyższe (co najmniej licencjat),
  • zdolności analityczne,
  • znajomość programu MS Office,
  • zdolności interpersonalne,
  • terminowość wykonywania powierzonych zadań.

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet socjalny,
  • duże możliwości rozwoju,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • pracę w międzynarodowym środowisku.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k. 40-035 Katowice ul. Jagiellońska 6/8 w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Za uprzednią zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom Arche Consulting Sp. z o.o.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.

Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.

Wpis KRAZ: 8162