Tokarz / Frezer
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Tokarz / Frezer

Poznaj pracodawcę

Igołomska 21
31-983 Kraków
woj. małopolskie
www.enkipolska.com

Poznaj stanowisko:
Tokarz

Tokarz to osoba, która zajmuje się obróbką elementów, np. metalowych, plastikowych, np. do maszyn, urządzeń. Zadania i czynności tokarza zależą od rodzaju przedmiotów, które obrabia i od rodzaju stanowiska pracy, czyli od typu obsługiwanej tokarki. W tym zawodzie można wyróżnić: tokarza tokarek uniwersalnych ogólnego przeznaczenia, tokarza tokarek rewolwerowych, tokarza tokarek ...

czytaj więcej: Tokarz

Praca Tokarz

Tokarz / Frezer - Ogłoszenie archiwalne

Praca Enki Sp. z o.o. / Praca fizyczna / Przemysł / Produkcja / Serwis / Technika / Montaż / Kraków

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Pracownik pomocniczy w drukarni ITC Grupa małopolskie

Pracownik gospodarczy Manpower małopolskie

Pracownik Hali (Dział RTV/AGD) Auchan Polska Sp. z o.o. małopolskie

Pracownik produkcji Work Service S. A. małopolskie

Montażysta / Ekipa Montażowa Rhenus Logistics S.A. małopolskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 302694, z dnia 31-07-2013

ENKI Sp. z o.o. to prężna innowacyjna firma realizująca projekty inwestycyjne dla przemysłu, a także prace w  zakresie montażu przemysłowego. Dla wzmocnienia naszego zespołu, do pracy stałej na terenie Krakowa poszukujemy pracowników w specjalnościach:

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Nr Ref.: ENKI 31072013TOK

Opis stanowiska

  • Wykonywanie prac z zakresu obróbki mechanicznej na warsztacie mechanicznym
  • Toczenie, frezowanie elementów zgodnie z dokumentacją techniczną
  • Toczenie, frezowanie odtwórcze elementów na podstawie zużytych części maszyn
  • Toczenie elementów na tokarce uniwersalnej konwencjonalnej
  • Frezowanie elementów na frezarce uniwersalnej konwencjonalnej

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Gotowość do podjęcia pracy
  • Zaangażowanie w pracę
  • Doświadczenie i wiedza w zakresie swojej specjalności
  • Umiejętność korzystania z narzędzi pomiarowych

Oferujemy

  • Ciekawą pracę przy realizacji skomplikowanych projektów
  • Solidne wdrożenie do pracy i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań i zaangażowania
  • Miła atmosfera pracy i możliwość poznania różnych gałęzi przemysłu
 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  wyślij na e-mail  ustaw powiadomienia  RSS

PRACA W BRANŻY

Praca  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Pomoc  |  Kontakt  |  O nas  |  Reklama  |  Szukasz pracownika?  |  Partnerzy  |  Centrum prasowe  |  RSS  |  Widget z ofertami pracy

Copyright © 2003 - 2014 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 16366 / 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.