Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

2016-07-24

Kadra zarządzająca, Przemysł / Produkcja

dolnośląskie, Wrocław Area

2016-07-14

Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja

dolnośląskie, Bolesławiec
Polecamy
dolnośląskie, Kwidzyn
dolnośląskie

dziś

Informatyka / Programowanie

Tooling Engineer (m/k)- Ogłoszenie archiwalne

Praca Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. / Inżynieria / Projektowanie / Przemysł / Produkcja / dolnośląskie

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Tooling Engineer (m/k)
Nr ref.: TE/WAW/0316
Obowiązki:
  • wdrożenie nowych narzędzi (form wtryskowych) zgodnie ze standardami firmy oraz klienta,
  • sprawowanie nadzoru nad dostawcą oraz ocena ofert,
  • kontrola nad budową i tworzeniem narzędzia,
  • ocena i zmiana specyfikacji technicznych oraz produkcyjnych w celu ciągłego doskonalenia narzędzi,
  • rozwój narzędzi zgodnie z procesami DFM, SDT & Launch Meeting,
  • nadzór nad harmonogramem projektu,
  • współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:
  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej,
  • bardzo dobra znajomość programu AutoCad oraz rysunku technicznego,
  • umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów,
  • zdolności analityczne,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy w międzynarodowym zespole,
  • doświadczenie w nadzorowaniu form do produkcji pianek poliuretanowych (mile widziane).

Oferujemy:
  • pracę pełną wyzwań w systematycznie rozwijającej się firmie, posiadającej ugruntowaną pozycję rynkową,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjny pakiet socjalny.