Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. operacji dokumentowych

    PKO Bank Polski   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Na co dzień w naszym zespole:zapewniamy klientom kompleksową obsługę produktów finansowania handlu,akredytywy dokumentowe i inkasa,kontaktujemy się z klientami w celu ustalenia szczegółów transakcji,wspieramy merytorycznie klientów i jednostki sprzedażowe banku,analizujemy dokumenty...
Zobacz więcej ofert pracy

Treasury Specialist

BPO POLAND Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3207 dni temu

BPO Poland świadczy usługi biznesowe w wielu językach dla klientów na całym świecie. Obszar naszych działań obejmuje usługi w zakresie zaawansowanych rozwiązań IT, analiz biznesowych, logistyki, obsługi klientów, e-commerce, marketingu i reklamy.

Jeśli chcesz rozpocząć karierę w strukturach polskiej firmy stale rozwijającej się na rynkach międzynarodowych jest to praca dla Ciebie. W tym momencie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
  • Planowanie i zarządzanie płynnością finansową i kapitałem obrotowym;

  • Analiza rynku FOREX i zarządzanie ryzykiem walutowym;

  • Monitoring ryzyka zmian kursów walut i stóp procentowych, zabezpieczanie ryzyka kursowego;

  • Analiza rynków finansowych w zakresie stóp procentowych oraz kursów walutowych;

  • Rekomendowanie decyzji lokacyjnych oraz w zakresie zabezpieczeń finansowych;

  • Analiza instytucji finansowych oraz źródeł finansowania nowych inwestycji;

  • Współtworzenie strategii zarządzania kapitałem oraz optymalizacja struktury kapitałowej;

  • Zarządzanie płynnością bieżącą i ryzykiem płynności firmy przy uwzględnieniu zewnętrznych źródeł finansowania;

  • Nadzorowanie i efektywne wykorzystanie nadwyżek finansowych, doradztwo w wyborze inwestycji (ocena opłacalności i ryzyka).

Wymagania:
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku w spółce międzynarodowej (usługi, wsparcie biznesu, grupy spółek) – warunek konieczny;

  • Znajomość aktualnych tendencji na rynku walutowym;

  • Aktualna wiedza z zakresu zarządzania obszarem Treasury;

  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania prawidłowych wniosków;

Oferujemy:

Dzięki nowoczesności i innowacyjności naszej firmy, zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę w gronie profesjonalistów i ekspertów, w twórczej i przyjaznej atmosferze oraz brak rutyny w wykonywaniu codziennych obowiązków. Gwarantujemy elastyczne godziny pracy oraz wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i osiąganych wyników.

Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe.