Zobacz więcej ofert pracy

Układaczka / Układacz ryb

Thai Union Poland Sp. z o.o.
pomorskie, Gniewino (pow. wejherowski)
praca stacjonarna
1914 dni temu

Thai Union Poland sp. z o.o. (wcześniej King Oscar sp. z o.o.) jest producentem wysokiej jakości konserw i prezerw rybnych. Wchodzi w skład międzynarodowego koncernu Thai Union Group. TUG jest światowym ekspertem w branży rybnej dostarczając wysokiej jakości, bezpieczne i cenione produkty klientom na całym świecie od blisko 40 lat. W Thai Union Poland sp. z o.o. zatrudniamy ponad 500 pracowników.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gniewino (pow. wejherowski)

Wymagania:
  • zdolności manualne
  • książeczka SANEPID
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • motywacja i zaangażowanie w pracę
Zakres obowiązków:
  • układanie ryby w puszkach zgodnie z wymogami jakościowymi i ilościowymi,
  • docinanie ryby, gdy nie mieszczą się w puszkach,
  • sortowanie ryby pod względem wagi i rozmiaru,
Oferta:
  • umowa o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (w tym system premiowy),
  • bogaty pakiet socjalny (w tym dowóz do pracy, prywatna opieka medyczna, bonus świąteczny, dopłaty do karty Multisport),
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.