Zobacz więcej ofert pracy

VBA Developer

Devonshire Sp. z.o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2767 dni temu

Dla naszego Klienta, globalnego lidera z branży usług sieciowych i telekomunikacyjnych, poszkujemy VBA Developer'a. W strukturach biznesowych naszego Klienta, VBA Developer będzie odpowiedzialny za tworzenie, modyfikację, rozbudowę i konserwację narzędzi informatycznych usprawniających procesy związane z raportowaniem.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: DEMS03648

Opis Stanowiska
  • Analizę oraz projektowanie technicznych rozwiązań mających na celu usprawnienie procesów w dziale raportingowym.
  • Współtworzenie, rozwój i utrzymanie aplikacji biznesowych.
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej.
  • Diagnozowanie błędów i rozwiązywanie zaistniałych problemów.
Wymagania
  • Praktyczna znajomość VBA (min. 3 lata doświadczenia komercyjnego).
  • Znajomości relacyjnych baz danych i języka SQL (mile widziana).
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny).
  • Umiejętności pracy w zespole.
  • Zdolności analityczne oraz kreatywne myślenie.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów.
  • Możliwość zdobywania doświadczenia oraz rozwój kompetencji technicznych i biznesowych w strukturach naszego Klienta.
  • Możliwość współtworzenia narzędzi biznesowych używanych w firmie naszego Klienta.
  • Możliwość pracy zdalnej (1 dzień w tygodniu).
  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Agencja zatrudnienia (nr licencji 3260)

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.
Devonshire Warszawa
Al. Jerozolimskie 56C
00-803 Warszawa
tel. +48 22 820 93 60
biuro@devonshire.pl

Devonshire Wrocław
ul. Ruska 3/4
50-079 Wrocław
tel. +48 797 021 610
wroclaw@devonshire.pl
Devonshire Poznań
World Trade Center Poznań
ul. Bukowska 12
60-810 Poznań
tel. +48 61 865 38 88
poznan@devonshire.pl

www.devonshire.pl