Zobacz więcej ofert pracy

Web Desinger

Espeo Software Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
3618 dni temu

Espeo to software consultancy house pomagający klientom odnieść sukces dzięki zastosowaniu rozwiązań informatycznych. Jesteśmy partnerem dla biznesu, pomagając firmom i instytucjom, przejmując odpowiedzialność za cała stronę technologiczną realizowanych projektów. Uczestniczymy w projektach od wykreowania potrzeby lub powstania pomysłu na rozwiązanie cyfrowe, poprzez definiowanie wymagań, realizację po utrzymanie i ciągły rozwój. Jesteśmy ekspertami z zakresu rozwiązań webowych i mobilnych oraz zwinnych metodyk realizacji projektów (Agile). Zrealizowaliśmy i oferujemy także autorską platformę do modelowania i automatyzacji procesów biznesowych.
Współpracujemy z klientami z Polski, Finlandii oraz Norwegii.

Więcej informacji na stronie
www.espeo.pl

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki
  • prowadzenie warsztatów z klientem dot. architektury informacji
  • audytowanie istniejących aplikacji pod kątem użyteczności
  • prototypowanie, projektowanie interfejsów
  • tworzenie i cięcie grafiki do formatu HTML/CSS
  • współpraca z zespołem programistów i klientem w trakcie realizacji projektu
Wymagania:
  • znajomość zagadnień z zakresu UI/UX
  • bardzo dobra znajomość technologii HTML5 i CSS3
  • umiejętność „cięcia” grafiki z plików PSD
  • znajomość narzędzi do tworzenia grafiki wektorowej i rastrowej
  • umiejętność projektowania pod kątem accessibility (znajomość WCAG)
  • doświadczenie w przystosowywaniu stron dla różnych przeglądarek internetowych
  • doświadczenie przy tworzeniu aplikacji internetowych – nie tylko stron
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • umiejętność pracy z klientem
  • tworzenie responsywnych serwisów
  • doświadczenie w pracy w zespole programistycznym
Mile widziane
  • znajomość oprogramowania do tworzenia makiet - np. Balsamiq
  • doświadczenie w pracy w metodyce scrum
  • znajomość języka JavaSctipt
  • doświadczenie w projektowaniu rozwiązań mobilnych
Oferujemy
  • lokalizacja biura - samo centrum Poznania z łatwym dojazdem
  • dobre warunki finansowe (zależne od doświadczenia), możliwość różnych form współpracy
  • pracę w młodym, kreatywnym i wesołym środowisku, w prężnie rozwijającej się firmie
  • ciekawe projekty, w tym dla klientów zagranicznych

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).