Najnowsze oferty pracy

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w...
Zobacz więcej ofert pracy

Web Developer (AngularJS)

Connectis_
Warszawa
praca stacjonarna
2360 dni temu
Nr ref.: 6642/OM
Lokalizacja

Warszawa

Wynagrodzenie

14 000 - 16 000 PLN

Obszar

it

Start

Listopad 2017 - Styczeń 2018

Forma zatrudnienia

B2B contract

Connectis_ to ponad 20 lat doświadczenia w branży, 60.000 Specjalistów IT i tysiące projektów zrealizowanych w 14 krajach.
Opis stanowiska:
  • Prace projektowo/programistyczne nad rozwojem aplikacji webowych
  • Praca w zespołach z podziałem na role programistów frontendowych i backendowych
  • Integracja działającego prototypu z usługami backend po stronie serwera
Oferujemy:
  • Udział w projektach w zakresie rozwoju aplikacji bankowości elektronicznej w nowej warstwie frontendu
  • Pracę w Centrum Warszawy
  • Opiekę medyczną dla Ciebie i bliskich
  • Dostęp do placówek sportowych w całej Polsce
Lokalizacja

Warszawa

Obszar

it

Start

Wymagania technologiczne:
  • Frontend min. 4 lata
  • AngularJS zaawansowany
  • TypeScript zaawansowany
Benefity
  • komputer
  • pakiet medyczny
  • pakiet sport
Connectis_ rozwija się bardzo dynamicznie w ciągu ostatnich lat, potwierdza to wiele nagród i wyróżnień przyznanych nam przez niezależnych ekspertów: