Najnowsze oferty pracy

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w...
Zobacz więcej ofert pracy

Web developer

Nigel Frank International
Warszawa
praca stacjonarna
2516 dni temu

Nigel Frank International jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych światowych firm działających w obszarze technologii Microsoft.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: NFI 22/05/20117

Opis stanowiska:

  • Aktywny udział w spotkaniach projektowych
  • Praca z innymi członkami zespołu w zakresie realizowanego projektu
  • Praca w najnowszych technologiach oraz Microsoft
  • Prace  w zgranych zespołach
  • Wykorzystanie nowych technologii
  • Współpracę z zespołem doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3 i JavaScript
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Zaangażowanie i kreatywność
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Samodzielność

Mile widziane:

  • Znajomość frameworków JavaScript, np. Angular, Backbone

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia