Najnowsze oferty pracy

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna   dziś wygasa
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    8 dni
    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w...
Zobacz więcej ofert pracy

WEB Developer

Advisory Group TEST Human Resources
Kraków
praca stacjonarna
2407 dni temu

Jesteśmy firmą działającą na rynku ponad 10 lat. Specjalizujemy się w budowie serwisów internetowych oraz tworzeniu kompleksowych kampanii marketingowych dla największych marek branży parentingowej. Realizujemy sporo ciekawych i niebanalnych projektów, pracujemy w niewielkim i zgranym zespole.

W obecnej chwili szukamy chętnej do pracy, otwartej i pozytywnie nastawionej do życia osoby, na stanowisko:

Kraków
Nr ref.: 6397

Wymagania:

Czego oczekujemy od idealnego kandydata:

  • Doświadczenie w budowaniu stron internetowych poparte przykładami (portfolio)
  • Dobra znajomość HTML i CSS
  • Dobra znajomość PHP i MySQL
  • Podstawowa znajomość Photoshop
  • Znajomość JavaScript i jQuery
  • Podstawowa znajomość systemów kontroli wersji
  • Znajomość Wordpress nie jest konieczna jeżeli szybko się uczysz
  • Zmysł estetyczny będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:

Za co będziesz odpowiedzialny/ odpowiedzialna:

  • Kodowanie serwisów www na desktop oraz na urządzenia mobilne
  • Przygotowywanie serwisów opartych o system wordpress: instalacja, konfiguracja, dostosowywanie wyglądu
  • Utrzymanie i rozwój dużego serwisu internetowego

Oferujemy:

Prosimy o przesyłanie CV wraz z portfolio.

Nie będziemy kontaktować się ze wszystkimi kandydatami. Z wybranymi bardzo chętnie umówimy się na spotkanie w naszym biurze w centrum Krakowa.