Zobacz więcej ofert pracy

Webmaster

MM Conferences S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
2403 dni temu
Stanowisko
Webmaster
Miejsce pracy: Warszawa

MM Conferences S.A. to wiodący i niezależny organizator spotkań biznesowych w Polsce. Rokrocznie przygotowujemy kilkaset projektów szkoleniowo-konferencyjnych. Wiele z nich posiada własną markę i ugruntowaną pozycję na rynku. Spółka, która powstała w 2008 roku stała się liderem jeśli chodzi o konferencje dedykowane dla branży telekomunikacyjnej i mediów. Gwarantem jakości organizowanych wydarzeń jest zarówno współpraca z czołowymi graczami rynku jak również zespół doświadczonych managerów, producentów oraz handlowców.

Jesteś gotowy na pracę z najlepszymi?
Opis stanowiska:
  • Kodowanie stron internetowych na podstawie gotowych projektów graficznych
  • Tworzenie i realizacja newsletterów
  • Aktualizacja i wprowadzanie poprawek na firmowe strony internetowe
  • Optymalizacja stron pod kątem SEO
Wymagania:
  • Dobra znajomość HTML5, CSS3
  • Podstawowa znajomość JavaScript, AngularJS, jQuery, Bootstrap
  • Znajomość programu Photoshop
  • Podstawowa znajomość PHP w wersji 5
  • Podstawowa znajomość zagadnień SEO

Mile widziane:

  • Znajomość Google Analytics
  • Znajomość Google AdWords
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjną lokalizację biura przy pl. Bankowym, 50 m od stacji metra Ratusz Arsenał
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Szkolenia, wyjazdy integracyjne
  • Samodzielność i możliwość realizacji własnych pomysłów