Zobacz więcej ofert pracy

Webmaster

Akcja Job
Poznań
praca stacjonarna
4462 dni temu

Akcja Job

Agencja Pracy Doradztwa Personalnego
dla swojego Klienta, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Webmaster
Miejsce pracy: Poznań

Zadania:
  • Tworzenie oraz modyfikacja stron internetowych w systemie CMS
  • Pozycjonowanie stron
  • Administracja serwera www
  • Szkolenie innych pracowników w zakresie redakcji treści stron www
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość PHP
  • Umiejętność pracy z gotowymi frameworkami - JQuery
  • Dobra znajomość SEM/SEO, CMS
  • Podstawowa znajomość programów graficznych
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z posiadanymi umiejętnościami
  • Stałe zatrudnienie z perspektywą rozwoju zawodowego
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)