Najnowsze oferty pracy

  • Webmaster

    Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A.   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  rekrutacja online
    3 dni
    Segment sprzedaży produktów szkoleniowych dla szkół Miejsce pracy: Warszawa Zakres obowiązków: Odpowiedzialność za zawartość i aktualność treści stron internetowych przy wykorzystaniu systemów typu CMS; Analiza ruchu na stronie i efektywności działań SEM; Prowadzenie powierzonych...
Zobacz więcej ofert pracy

Webmaster

Grupa Adweb
Kraków
praca stacjonarna
4429 dni temu

Ogłoszenie numer: 198856, z dnia 2012-04-04

Agencja Marketingu Zintegrowanego Grupa Adweb - http://grupa-adweb.pl/ do swojego Studia Programistycznego CodeFathers  - http://codefathers.pl poszukuje zdolnego i kreatywnego Webmastera zainteresowanego pracą stacjonarną w Krakowie.

Webmaster

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • konfigurowanie gotowych modułów na potrzeby serwisów WWW
  • kodowanie witryn do XHTMLa
  • praca z Photoshopem CS4 i CS5
  • rozwijanie istniejących funkcjonalności oprogramowania opartego na ZendFramework
  • współpraca z działem kreacji i accountami
  • wyjaśnianie dlaczego „nie da się” i znajdowanie rozwiązań by się „jednak dało”
  • udział w procesie projektowym

Wymagania

Od kandydatów wymagamy:

  • doskonałej znajomości i HTML i CSS
  • znajomości elementów CSS3
  • doświadczenia w tworzeniu szablonów WP i Joomla z elementami programowania; praktyczna znajomość podstawowych funkcji
  • kodowania zgodnie ze standardami W3C dla XHTMLa
  • otwartości na zdobywanie doświadczeń programistycznych w zakresie PHP i FM Zend
  • otwartości na poszerzanie wiedzy i jej aktualizację
  • poczucia humoru i chęci współpracy w zespole projektowym
  • atutem będzie praktyczna znajomość HTML5, doświadczenie w JavaScripcie i jQuery

Bardzo mile widziana jest umiejętność gry w Fifę na Xboxie i własne kapcie

Oferujemy

W podziękowaniu i docenieniu dobrze wykonanej pracy oferujemy

  • Pracę bez stresu w normalnych godzinach (nie lubimy i nie uskuteczniamy nadgodzin)
  • Zespół fachowców do dyspozycji, pomocy i wspólnej zabawy (turnieje na xBoxie, paintball, kręgle, grille, gokarty itp.)
  • Przyjazne, nowoczesne, wygodne biuro w centrum Krakowa
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Umowę o pracę (po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony)
  • Garść dodatków które uprzyjemniają pracę i życie (np. Multisport)