Wiodący Inżynier Elektryk - Konstruktor

Hays Poland

Warszawa

755 dni temu

Wiodący Inżynier Elektryk - Konstruktor
Warszawa
Wiodący Inżynier Elektryk - Konstruktor
Warszawa
Nr Ref.: 1070102

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.Twoja następna firma
Dla naszego Klienta, renomowanej międzynarodowej firmy z branży elektrycznej poszukujemy osoby na stanowisko Wiodącego Inżyniera Elektryka - Konstruktora maszyn elektrycznych wirujących. 

Twoje następne stanowisko
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie projektów koncepcyjnych, wstępnych, oraz wykonawczych dla silników i generatorów elektrycznych. Do zadań będzie należało także wykonywanie analiz elektromagnetycznych oraz weryfikacja i testowanie urządzeń.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Od Kandydatów na stanowisko oczekujemy wykształcenia wyższego o profilu elektrycznym, doświadczenia w projektowaniu urządzeń elektrycznych, znajomości Metody Elementów Skończonych i umiejętności jej zastosowania. Wymagana jest znajomość języka angielskiego na co najmniej dobrym poziomie. 


Co zyskujesz?
Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej  i renomowanej firmie z branży elektrycznej. Szeroki pakiet benefitów (także dla członków rodziny) - w tym prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie, Przyjazne środowisko pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


Poznaj stanowisko: Inżynier elektryk

Inżynier elektryk zajmuje się aktualizowaniem dokumentacji technicznej różnego typu instalacji. Do jego obowiązków należy również ustalanie i nadzór nad procesem kontroli zapewniających sprawne funkcjonowanie systemów dystrybucji energii elektrycznej. Inżynier elektryk nadzoruje również przeprowadzanie napraw i remontów instalacji. Często zajmuje się on również kontaktami z ...
Inżynier elektryk  Praca Inżynier elektryk

Podobne oferty

Rekrutują z Praca.pl