Podobne oferty pracy

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.

Dla swojego Klienta, jednej z najbardziej prestiżowych firm kosmetycznych, gwaranta najlepszej jakości i najbardziej innowacyjnych produktów, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Wizażystka / Wizażysta marki
Miejsce pracy: podlaskie
Nr ref.: WIZM/WRO/195/2017
Miejsce pracy: Wrocław, Kraków, Bydgoszcz, Zielona Góra, Częstochowa
Obowiązki:
  • Praca z luksusowymi kosmetykami
  • Budowanie wizerunku marki poprzez profesjonalną obsługę klienta: dobór właściwych kosmetyków prezentację produktów zgodnie z filozofią i standardami marki
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie makijażu
  • Profesjonalna obsługa klientów
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami
  • Prawidłowa ekspozycja towaru i dbanie o estetykę stoiska
  • Wykonywanie makijażu
Wymagania:
  • Doswiadczenie w sprzedaży i kontaktach z klientem – wymóg konieczny
  • Zainteresowania związane z wizażem/makijażem, najnowszymi trendami, światem beauty i fashion
  • Wykształcenie kierunkowe – mile widziane
  • Doświadczenie związane z wizażem, wykonywaniem makijażu, stylizacją
  • Naturalny wygląd
  • Umiejętność rozmowy z klientem i badania jego potrzeb
  • Umiejętność wypracowywania kompromisów i pracy w zespole
  • Kreatywność, pozytywne nastawienie, energiczność
  • Świadomość i dojrzałość biznesowa
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
Dodatkowo:
  • Doświadczenie poparte portfolio
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie
  • Pracę w energicznym i pełnym pasji środowisku
  • Szkolenia wdrażające, szkolenia z osobami, będącymi autorytetami w dziedzinie makijażu, zakończone certyfikatami
  • Możliwość pracy w dużych projektach dla znanych, światowych marek
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta Multisport, zniżki na produkty
  • Pakiet relokacyjny

Poznaj stanowisko: Wizażystka

Wizażystka, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, zajmuje się profesjonalną zmianą wizerunku klienta, w oparciu o efekt jaki dana osoba chce uzyskać, miejsce lub sytuację, do której ma on być przystosowany, etc. Choć w pierwszej kolejności z pracą wizażystki kojarzy nam się przeważnie wykonywanie makijażu, w rzeczywistości do obowiązków osoby zatrudnionej w tym charakterze należy także niekiedy ingerencja w ubrania i detale ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl