Workday IT Consultant – HR area

ING Bank Śląski S.A.

Katowice

173 dni temu

Workday IT Consultant – HR area
Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: KB/WD/08/2017
Podstawą działania ING Banku Śląskiego jest współpraca i otwartość na różnorodność. Rozwijamy się dzięki skutecznemu działaniu i wychodzeniu z inicjatywą. Jeśli chcesz wprowadzać z nami zmiany i usprawnienia, zapraszamy do aplikowania.
W naszym zespole będziesz odpowiedzialny/a za:
  • Wdrożenie systemu Workday w obszarze HR i wsparcie w utrzymaniu systemu.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Min. 1 -2 lata doświadczenia we wdrażaniu systemów HR
  • Znajomości systemu Workday w obszarze HR
  • Uczestnictwa w przynajmniej w jednym pełnym (end-to-end) projekcie wdrożenia Workday w Polsce
  • Doświadczenia w integracji systemu Workday z innymi systemami funkcjonującymi u klienta
  • Znajomość polskich przepisów prawa pracy
  • Certyfikat Workday mile widziany
Naszym pracownikom oferujemy:

Poznaj

ING Bank Śląski S.A.

Strona główna > O Banku O Banku ING Bank Śląski S.A. Zasadniczym celem ING Banku Śląskiego, wynikającym z jego strategii, jest rozwijanie i umacnianie pozycji w polskim sektorze bankowym poprzez dostarczanie zintegrowanych usług finansowych oraz zachowanie charakteru banku zorientowanego na klienta. Czynnikami wspierającymi realizację zamierzonych celów jest współpraca z Grupą ING, stosowanie nowoczesnej technologii, rozbudowa kanałów dystrybucji i świadczenie wysokiej jakości usług. Strategia rozwoju bankowości detalicznej zakłada świadczenie zintegrowanych usług finansowych, doskonalenie sprzedaży wiązanej i konserwatywne podejście do ryzyka. Klienci ING Banku Śląskiego mają dostęp do usług Banku 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Poznaj stanowisko: Konsultant ds. IT

Konsultant ds. IT to osoba współpracująca bezpośrednio z klientami, doradzająca im jak korzystać z technologii informacyjnych w celu osiągnięcia ich celów biznesowych i jak radzić sobie z wynikłymi problemami. Działania te mają na celu poprawę struktury i efektywności systemów informatycznych w danym przedsiębiorstwie. Osoba na stanowisku Konsultanta ds. IT zajmuje się badaniem potrzeb i wymagań klientów, opracowywanie ...
Konsultant ds. IT Praca Konsultant ds. IT

Rekrutują z Praca.pl