Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Administrator Serwerów Warszawa
Administrator WebSphere Application Server/MQ

ProData Consult Sp.z o.o
Warszawa
praca stacjonarna
2647 dni temu
ProData Consult jest międzynarodową firmą specjalizującą się w pozyskiwaniu specjalistów IT dla potrzeb długo - i krótkoterminowych projektów. Centrala firmy mieści się w Kopenhadze, z siecią współpracujących oddziałów w Europie Zachodniej, ze szczególnym naciskiem na kraje skandynawskie. W zależności od tego, jak bardzo jesteś gotów podróżować, z ProData Consult uzyskasz najlepszą stawkę w mieście, w kraju lub za granicą:) Zostań niezależnym konsultantem IT w naszej międzynarodowej sieci i otwórz się na rynki europejskie!

Do jednego z projektów w branży finasowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 7728
Zakres obowiązków
  • Utrzymanie serwerów aplikacyjnych WAS.
  • Utrzymanie środowiska opartego na MQ i WAS.
  • Deployment zmian na środowiska testowe i produkcyjne.
  • Utrzymanie wysokiej dostępności środowisk.
  • Automatyzacja prac administratorskich.
  • Monitoring utrzymywanych środowisk.
  • Analiza i rozwiązywanie błędów i problemów na utrzymywanych środowiskach.
Wymagania:
  • Doświadczenie w utrzymaniu systemów opartych na technologii WAS i MQ.
  • Min 3-letnie doświadczenie w administrowaniu serwerami aplikacyjnymi IBM Websphere.
  • Praktyka w konfiguracji IBM MQ i rozwiązywaniu problemów opartych o tę technologię.
  • Doświadczenie w utrzymaniu środowisk zintegrowanych mile widziane.
  • Praktyczna znajomość konfiguracji IBM MQ i zagadnień dotyczących utrzymania środowisk opartych o tę technologię.
  • Doświadczenie w administracji serwerami aplikacyjnymi IBM WAS.
  • Umiejętność wydajnościowej konfiguracji serwerów aplikacyjnych IBM WAS.
  • Umiejętność pracy w wysokim reżimie czasowym.
  • Umiejętność pracy w zespole, efektywna komunikacja i organizacja pracy.
Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia lub poszerzenia doświadczenia w branży finansów/ubezpieczeń.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji i doświadczenia (model B2B).
  • Dofinansowanie karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej.