Najnowsze oferty pracy

  • Copywriter / Redaktor

    Freelance Editing Group   małopolskie    praca zdalna   dziś wygasa
    siedziba firmy: Wielka Brytania
    specjalista junior / mid / senior  umowa zlecenie  część etatu / tymczasowa/dodatkowa  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Na stanowisko redaktora, poszukujemy osób mających doświadczenie w pisaniu prac naukowych, artykułów naukowych i t.d. na rożne tematy oraz z różnych kierunków, zaczynając od nauk humanistycznych i do prac inżynierskich. Współpraca na podstawie umowy zlecenia lub umowy freelancereskiej...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Redaktor Kraków
Analityk wynagrodzeń/Redaktor portalu

Sedlak & Sedlak
Kraków
praca stacjonarna
3562 dni temu

Jeżeli interesujesz się ekonomią i szukasz ciekawej pracy, to zapraszamy do nas.
Czeka na Ciebie wiele wyzwań i ambitnych zadań.

Jesteśmy właścicielem specjalistycznych portali wiedzy wynagrodzenia.pl i rynekpracy.pl

Aktualnie poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisku:

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: AW/14
Zadania:
  • zbieranie i opracowywanie danych o wynagrodzeniach i rynku pracy
  • pisanie i redagowanie tekstów na portal wynagrodzenia.pl
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość programów statystycznych oraz arkuszy kalkulacyjnych
  • sprawne posługiwanie się językiem polskim, łatwość pisania
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Word, Excel)
  • umiejętność analizy i syntezy danych
  • zainteresowanie gospodarką i ekonomią, dociekliwość
Oferujemy:
  • umowę o pracę, pensję podstawową nie niższą niż 2500 PLN brutto
  • po okresie próbnym dodatkowe ubezpieczenie medyczne oraz kartę MultiSport

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji.