Zobacz więcej ofert pracy

Ankieter

Aviva Sp. z o.o.
zachodniopomorskie, Szczecin, Stargard Szczeciński, Goleniów, Pyrzyce, Nowogard
praca stacjonarna
2740 dni temu
Aviva jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku ubezpieczeniowo - finansowym. Zaufały nam 34 miliony Klientów w krajach Europy, Azji i w Kanadzie. Zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo, ubezpieczając ich życie, zdrowie i majątek oraz dbamy o ich przyszłość oferując plany oszczędnościowe, inwestycyjne i emerytalne.
Ankieter
Miejsce pracy: Szczecin, Stargard Szczeciński, Goleniów, Pyrzyce, Nowogard

Opis stanowiska:

  • inicjowanie działań wspierających sprzedaż,
  • organizowanie i uczestnictwo w prezentacjach, spotkaniach z klientami,
  • pozyskiwanie klientów,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.
Oczekujemy:
  • zaangażowania i silnej motywacji do działania,
  • nastawienia na osiąganie celów,
  • wykształcenia min. średniego,
  • komunikatywności, kreatywności,
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży.
Oferujemy:
  • cykl szkoleń, gwarantujący stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • jasno określoną ścieżkę rozwoju,
  • możliwość zdobycia prestiżowego zawodu i uzyskania państwowej licencji,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • elastyczne godziny pracy,