Zobacz więcej ofert pracy

Asystent ds. Usług Powierniczych

Raiffeisen Bank Polska S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
3670 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: AUP/DO/JWJ

Zadania:
  • weryfikacja stanu posiadania papierów na rachunkach papierów wartościowych oraz rejestrach,
  • weryfikacja danych transakcyjnych,
  • monitorowanie zdarzeń korporacyjnych i rynkowych,
  • rozliczanie transakcji zawartych na GPW i rynkach zagranicznych,
  • testowanie systemu.
Wymagania:
  • preferowani studenci ostatnich lat studiów,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • uczciwość, rzetelność, odpowiedzialność,
  • umiejętność szybkiego uczenia się,
  • umiejętność współpracy i dobra komunikacja,
  • znajomość systemu SWIFT będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • umowę zlecenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • miłą atmosferę w pracy.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.