Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Gliwice Asystent działu IT Gliwice
Asystent ds. Wsparcia technicznego (2 linia)

Cyclad Sp. z o.o.
Gliwice
praca stacjonarna
3650 dni temu

Oferta aktualna do: 2014-05-23

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Miejsce pracy: Gliwice
Nr Ref.: CC14/INZYNIER/GLIWICE/PRACA/1217
Główne zadania na tym stanowisku pracy to:
  • Wsparcie od strony hardware dla oddziału firmy
  • Odbiór sprzętu od Pracowników firmy
  • Szerokie wsparcie w obszarze Hardware dla Użytkowników / Pracowników firmy

Wymagania wobec Kandydata:
  • Wykształcenie wyższe
  • kierunkowe (teleinformatyka, informatyka)
  • Chęć rozwoju w branży IT
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Zainteresowanie obszarem hardware

Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Bardzo dobre warunki socjalne
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju w branży IT

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacjnych(zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)