Zobacz więcej ofert pracy

Asystent/ka Działu Księgowości

Apteka Cosmedica
Warszawa
praca stacjonarna
2606 dni temu

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki Cosmedica zatrudnimy osobę na stanowisko

(umowa-zlecenie)

OPIS STANOWISKA:
  • kontrola formalna i rachunkowa dokumentów księgowych
  • księgowanie faktur zakupu
  • wystawianie faktur sprzedaży
  • bieżąca kontrola poprawności rozrachunków z dostawcami
WYMAGANIA:
  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku (dział księgowości, finansów)
  • wykształcenie kierunkowe
  • znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office
  • znajomość programu RAKS SQL – mile widziana
  • systematyczność i dokładność
  • umiejętność pracy w zespole
OFERUJEMY:
  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • stabilność zatrudnienia i możliwość dalszego rozwoju zawodowego
Lubisz wyzwania, w których możesz wykazać się fachową wiedzą, pracowitością i inicjatywą?| Chcesz się rozwijać i samodoskonalić? Dobrze czujesz się w pracy z ludźmi?| Dołącz do zespołu Cosmedica i razem z nami dbaj o zdrowie, samopoczucie i dobrą formę Polaków.

Poznaj

Cosmedica

COSMEDICA to ogólnopolska, dynamicznie rozwijająca się grupa farmaceutyczno-dermokosmetyczna. Posiadamy placówki na terenie całego kraju i prowadzimy sprzedaż internetową. Proponujemy ponad 24 000 produktów i fachowe doradztwo. Jesteśmy blisko tych, z myślą o których, tworzymy naszą ofertę.