Zobacz więcej ofert pracy

Asystent/ka w Dziale Księgowości

LeasingTeam Sp. z o.o
Warszawa, Warszawa Służew
praca stacjonarna
2922 dni temu
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personanego wyłącznie z polskim kapitaem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając oby stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa Służew
Nr ref.: ADK/04/16
Zakres obowiązków:
  • Zapisywanie faktur sprzedaży z systemu operacyjnego do systemu księgowego i kontrola poprawności księgowań,
  • Księgowanie faktur kosztowych,
  • Wprowadzanie płatności do systemu bankowego,
  • Obsługa kasy fiskalnej,
  • Kontrola sald i rozliczanie zakończonych umów leasingu,
  • Wystawianie faktur i not obciążeniowych,
  • Współpraca z klientami i innymi działami firmy.
Oczekiwania:
  • Status studenta– rachunkowość, podatki lub finanse lub w trakcie studiów na tych kierunkach,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w księgowości lub w biurze rachunkowym,
  • Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, szczególnie znajomość Excela),
  • Zdolności analityczne,
  • Zaangażowanie, komunikatywność, dokładność, terminowość.
Oferta:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
  • Stawkę godzinową 13,00zł brutto;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych;
  • Stałą współpracę;
  • Pracę od poniedziałku do piątku.
Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636