Zobacz więcej ofert pracy

Asystent Kinooperatora

Cinema City Poland-CC Sp. z o.o.Sp.j
Wrocław
praca stacjonarna
2395 dni temu

Ogłoszenie numer: 1801473, z dnia 2017-10-16

Cinema City Poland jest operatorem 34 kin w 20 miastach,

oferuje klientom najlepsze doświadczenia filmowe z zastosowaniem technologii

IMAX® i ŠKODA 4DX®

W związku z otwarciem nowego kina

Cinema City Wroclavia

poszukujemy osób, które chcą dołączyć do naszego zespołu na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • kompleksowa realizacja projekcji filmowych w salach 2D, 3D, IMAX® oraz ŠKODA 4DX®,
  • kontrola stanu technicznego urządzeń projekcyjnych oraz sprzętu kinowego,
  • terminowe przeprowadzanie prac konserwacyjnych urządzeń kinowych.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne preferowane informatyczne, elektroniczne, elektryczne,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • dobra znajomość pakietu MS Office, a w szczególności Excel,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • sumienność i zaangażowanie w realizację zadań,
  • dyspozycyjność,
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1 KV.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • elastyczny system czasu pracy, dogodny również dla studentów,
  • pracę z najnowocześniejszym sprzętem technologii kinowej,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • przyjazną atmosferę w pracy.