Zobacz więcej ofert pracy

Asystent w dziale IT

Klient portalu Praca.pl
Łódź
praca stacjonarna
2637 dni temu

Ogłoszenie numer: 1524959, z dnia 2017-02-13

Jesteśmy prężnie rozwijającą się międzynarodową firmą działającą w branży gastronomicznej.

W związku z rozwojem sieci placówek w Polsce poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • Zarządzanie, konfiguracja, monitorowanie, utrzymanie ciągłości pracy sieci LAN/WAN
  • Administracja serwerami WWW
  • Rozwiązywanie problemów zwirtualizowanych środowisk serwerowych oraz sieci LAN/WAN/VPN
  • Naprawa, modernizacja, konfiguracja sprzętu IT
  • Inwentaryzacja sprzętu IT
  • Codzienne wsparcie informatyczne pracowników

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne inż. lub ostatni rok studiów
  • Prawo jazdy kat B
  • Dyspozycyjność
  • Znajomości zagadnień z obszarów www, LAN, WLAN,. MPLS, Win Serwer, Linux
  • Umiejętności wykrywania usterek oraz diagnozowania awarii sprzętowych i programowych
  • Ogólną znajomość relacyjnych baz danych (w tym SQL)
  • Znajomość infrastruktury www (CMS, CSS)
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Konkurencyjne wynagrodzenie