Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy
Automatyk/ Elektronik SPS

Bank Danych o Inżynierach Żebrowscy Sp. J.
Niemcy
praca stacjonarna
3566 dni temu

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

Nr Ref.: (6660-14)

Wymagania:
  • wykształcenie jako Automatyk/ Elektronik SPS
  • wieloletnie doświadczenie w S5 i S7
Zakres obowiązków:
  • analiza błędów i zakłóceń w urządzeniach elektrycznych i elektronicznych
  • przeprowadzanie przeglądów technicznych i utrzymanie ruchu maszyn
  • naprawa maszyn produkcyjnych i maszyn ze sterownikami S5 i S7, a także zmiany oprogramowania
  • instalacja maszyn dostarczających energie elektryczna
  • sporządzanie i przerabianie schematów połączeń za pomocą E-Planu
  • optymalizacja elektrycznych komponentów w maszynach
Firma oferuje:
  • umowa o prace
  • praca w renomowanej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Aplikowanie na ofertę pracy za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".