Najnowsze oferty pracy

  • Regular Backend Developer

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    4 dni
    Zadania: Rozwijanie webowej aplikacji podpisu elektronicznego oraz obiegu dokumentów w obszarze Usług Bezpieczeństwa i Zaufania (oprogramowanie SaaS o wysokich parametrach SLA) w języku Java.
Zobacz więcej ofert pracy

Back-end Developer

Polska Press Sp. z o.o.
Gdańsk
praca stacjonarna
2386 dni temu

Serwisy internetowe Polska Press Grupy posiadają ponad 15 milionów realnych użytkowników z ponad 50% zasięgiem w polskim internecie. W portfolio serwisów znajduje się kilkadziesiąt tytułów m.in. gratka.pl, polskatimes.pl, naszemiasto.pl, telemagazyn.pl, gol24.pl, motofakty.pl

Środowisko na którym pracujemy liczy 50 mln linii kodu. Pracujemy zwinnie - średnio, co pół godziny wdrażamy zmianę w naszym środowisku produkcyjnym.

Zapraszamy Cię do zespołu Polska Press Internet w Gdańsku, jeżeli chcesz się rozwijać jako:

Miejsce pracy: Gdańsk
Jakie zadania będziesz realizować?
  • budowa i rozwój serwisów internetowych największej w Polsce grupy medialno-wydawniczej
  • współpraca w zespole projektowym w metodykach zwinnych
  • dbanie o jakość wytwarzanego kodu
  • implementowanie innowacyjnych rozwiązań w nowoczesnych technologiach
  • szacowanie pracochłonności zadań programistycznych
  • tworzenie dokumentacji technicznej
Jakie są nasze oczekiwania:
  • bardzo dobra umiejętność programowania obiektowego w języku PHP7/5
  • dobra znajomość relacyjnych baz danych (MySQL)
  • znajomość systemu kontroli wersji (GIT)
  • doświadczenie w projektowaniu i implementacji aplikacji internetowych
  • mile widziana znajomość: Elixir, Phoenix, Go, Docker, Elasticsearch, Vue.js, Silex, AI/Data Mining, Programmatic
  • mile widziana znajomość frameworków PHP (np. Zend Framework, Symfony)
  • mile widziane doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych (Agile/Scrum)
  • umiejętność logicznego myślenia oraz definiowania i rozwiązywania problemów
  • chęć rozwoju
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • uczestnictwo w ciekawych projektach wykorzystujących innowacyjne technologie
  • przyjazną, luźną atmosferę pracy
  • budynek wyposażony w sale kreatywne (Xbox, piłkarzyki), szafki rowerowe i prysznic
  • stanowisko pracy wyposażone w laptopa (do wyboru Linux, Windows lub macOS) z dodatkowym monitorem
  • czas na pogłębianie wiedzy
  • świeże owoce w czwartki
  • gwarantowane miejsce parkingowe (samochód, rower)
Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz.883)". Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.