Zobacz więcej ofert pracy

Brand Manager

IDEA HR Doradztwo Personalne s.c.
lubuskie, Gorzów Wielkopolski
praca stacjonarna
2920 dni temu

Ogłoszenie numer: 1082876, z dnia 2016-05-06

IDEA HR Doradztwo Personalne (nr agencji 10618) świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, szkoleń i coachingu oraz doradztwa HR.

Miejsce pracy: lubuskie, Gorzów Wielkopolski

Opis stanowiska

  • Opracowanie strategii marketingowej firmy z branży ubezpieczeniowej oaz czynne uczestnictwo w jej wdrażaniu
  • Organizacja i koordynacja kampanii reklamowych oraz akcji promocyjnych
  • Udział w tragach i wystawach
  • Nadzór nad produkcją gadżetów reklamowych, ulotek oraz nad ich dystrybucją
  • Prowadzenie działań promujących markę na portalach społecznościowych
  • Koordynacja projektów promocyjnych prowadzonych w biurach firmy oraz kontrola obowiązujących standardów obsługi
  • Bieżące monitorowanie i analizowanie danych rynkowych dotyczących branży, działań konkurencji i efektów poszczególnych procesów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (dodatkowym atutem będzie wykształcenie związane z marketingiem i reklamą)
  • Doświadczenie w pracy związanej z promocją i rozwojem marki
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowych, pozyskiwaniu informacji na temat grup docelowych, przeprowadzaniu badań rynku
  • Mile widziane umiejętności w zakresie IT oraz podstawowa znajomość obróbki graficznej
  • Podstawowa wiedza z branży ubezpieczeniowej
  • Umiejętność obsługi komputera oraz programów graficznych
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania relacji, zdolności negocjacyjne
  • Samodzielność, umiejętność organizacji własnej pracy
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub na podstawie własnej działalności gospodarczej
  • Pracę w młodym, otwartym i przyjaznym zespole
  • Samodzielne stanowisko pracy