Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Marki Cukiernik Marki
Cukiernik / Karmelarz / Gotowacz

Klient portalu Praca.pl
Marki
praca stacjonarna
2869 dni temu

Ogłoszenie numer: 1132592, z dnia 2016-06-17

Zakład produkcji wyrobów cukierniczych w Markach zatrudni:

Miejsce pracy: Marki

Opis stanowiska

  • gotowanie mas karmelowych,
  • ręczne wyrabianie mas karmelowych,
  • praca z półautomatyczną kuchnią przemysłową,
  • obsługa urządzeń produkcyjnych,
  • uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej,
  • utrzymanie stanowiska pracy we właściwym stanie technicznym i higienicznym.

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
  • aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna,
  • motywacja do pracy,
  • brak nałogów.

Oferujemy

  • pełne przeszkolenie i wdrożenie,
  • stabilne warunki zatrudnienia.