Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Doradca klienta w Punkcie Obsługi - umowa o pracę

Adecco Poland Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2764 dni temu

Kim jesteśmy?

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta - wiodącej firmy z branży energetycznej - poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie/ Warszawa

Nr Ref.: WA2/BD/COKi/06

Zakres zadań:
• Bieżąca bezpośrednia obsługa Klientów indywidualnych i biznesowych korzystających z usług
firmy,
• Sprzedaż produktów firmy,
• Przygotowywanie dokumentów dla Klientów: reklamacje, faktury,
• Rejestrowanie pism i wniosków w systemie SAP ISU,
• Dokonywanie zmian w systemach informatycznych dotyczących warunków umów, płatności
Klientów oraz aktualizacja danych,

Od kandydatów oczekujemy:
Min. rocznego doświadczenia w pracy przy bezpośredniej obsłudze klienta - w punkcie
lub na wyspie w galerii handlowej,
Doświadczenia w sporządzaniu reklamacji, wystawianiu faktur,
• Dokładności i świetnej organizacji pracy własnej,
Umiejętności sprzedażowych,
• Otwartości i podejścia do klienta z uśmiechem,

Oferujemy:
• Umowę o pracę tymczasową - stała i długofalowa współpraca,
Wynagrodzenie podstawowe 3 000zł brutto + premie za sprzedaż,
Premie uznaniowe,
Bogaty pakiet dodatków: karta lunchowa, karta sportowa, opieka medyczna,
• Pracę zmianową, od poniedziałku do piątku, w godz.10:00-22:00 + 1 weekend w
miesiącu,
• Miejsce pracy - jedno z Centrów Handlowych na terenie Warszawy.

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Pl. Europejski 2, 00-844 Warszawa. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.