Zobacz więcej ofert pracy

Doradca Klienta

FOOD&WINE SP Z O. O.
Opole
praca stacjonarna
2646 dni temu

Firma Food&Wine – właściciel sieci Salonów stacjonarnych 6WIN  i sklepu internetowego 6win.pl w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy w specjalistycznych Salonach winiarskich. Jeżeli interesuje Cię branża winiarska i łatwo nawiązujesz kontakty to szukamy właśnie Ciebie. Dołącz do naszego zespołu i przekuj swoją pasję w pracę.

Miejsce pracy: Opole
Nr ref.: DK/OPOL

Zakres obowiązków:

  • współprowadzenie specjalistycznego Salonu z winem
  • bezpośredni kontakt z Klientami Salonu
  • doradztwo i pomoc Klientowi w wyborze wina
  • aktywne poszukiwanie nowych Klientów
  • telefoniczny i mailowy kontakt z Klientami
  • przygotowywanie ofert dla Klientów indywidualnych i biznesowych

Wymagania:

  • podstawowa wiedza winiarska i znajomość branży
  • wysoka kultura osobista
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • wykształcenie min. średnie
  • dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym)
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • kreatywność i przedsiębiorczość

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie oraz system motywacyjny uzależniony od realizacji planów sprzedaży
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe