Najnowsze oferty pracy

  • Analityk Kredytowy

    Bank Spółdzielczy w Karczewie   Karczew    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Analiza zdolności kredytowej klienta indywidualnego, instytucjonalnego i JST, w tym: analiza formalno-prawna wnioskodawcy, analiza ekonomiczno-finansowa, analiza transakcji oraz analiza zabezpieczeń; Dokonywanie inspekcji u klientów w fazie przygotowania decyzji kredytowej oraz współudział w...
Zobacz więcej ofert pracy

Doradca Kredytowy

Metrohouse S.A.
wielkopolskie, Kalisz, Kępno, Leszno, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Piła, Poznań, Swarzędz, Środa Wielkopolska
praca stacjonarna
3330 dni temu
Miejsce pracy: Kalisz, Kępno, Leszno, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Piła, Poznań, Swarzędz, Środa Wielkopolska

A Twoje zadania to:
  • obsługa klienta w zakresie doradztwa kredytowego
  • analiza formalna i cenowa ofert instytucji finansowych pod kątem oczekiwań i możliwości klienta
  • pomoc w procesie kompletowania dokumentacji do wniosku kredytowego
  • koordynowanie procesu kredytowego do momentu wypłaty kredytu
  • pomoc we wszelkich zagadnieniach związanych z obsługą kredytu
  • analiza potrzeb klienta
  • rzetelność w przekazywaniu ofert
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, preferowane (ekonomia, zarządzanie, finanse)
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta
  • znajomość ofert bankowych
  • znajomość pakietu MS Office
  • umiejętności sprzedażowe
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientami
  • komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność
Gwarantujemy poufność. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych
osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) prosimy o załączenie pisemnej zgody na
przetwarzanie przez Metrofinance Sp. z o.o. danych osobowych w celach rekrutacji.

Metrofinance Sp. z o.o., ul. Żelazna 28/30 00-832 Warszawa

Dziękujemy za nadesłanie aplikacji, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko
z wybranymi kandydatami.