Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Dyrektor ds. Klientów Indywidualnych Poznań
Dyrektor ds. Rozwoju Współpracy z Klientami z Sektora Publicznego

Citibank Handlowy
Poznań
praca stacjonarna
2850 dni temu

Ogłoszenie numer: 1176080, z dnia 2016-07-22

Bank Handlowy w Warszawie SA to jedna z największych instytucji finansowych w Polsce, oferująca pod marką Citi Handlowy bogaty i nowoczesny asortyment produktów i usług bankowości korporacyjnej, inwestycyjnej i detalicznej. Bank Handlowy obsługuje  7,4 tys. klientów korporacyjnych i 770 tys. klientów indywidualnych poprzez nowoczesne kanały dystrybucji oraz sieć  60 oddziałów. W skład grupy kapitałowej Banku wchodzą takie podmioty jak: Dom Maklerski Banku Handlowego i Handlowy Leasing. Przynależność do Citigroup, największej na świecie instytucji finansowej, zapewnia klientom Banku Handlowego dostęp do usług finansowych w ponad 100 krajach.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: 16035715

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie nowych klientów Sektora Publicznego
  • Realizacja zadań akwizycyjnych poprzez przygotowywanie i przedstawianie potencjalnym Klientom ofert współpracy oraz sprzedaży poszczególnych produktów
  • Aktywna sprzedaż wszystkich produktów znajdujących się w ofercie Banku, celem realizacji budżetu, w zakresie linii produktowych: bankowości transakcyjnej, operacji pieniężnych, kredytowych, oraz bankowości inwestycyjnej dla Klientów
  • Planowanie działań strategicznych np. kampanie sprzedażowe, konferencje, spotkania strategiczne, wykorzystywanie obecności Banku w sektorze komercyjnym do rozwoju współpracy w zakresie badawczo – rozwojowym z Klientami Sektora Publicznego
  • Pełnienie funkcji Doradcy Bankowego dla kluczowych Klientów Sektora Publicznego w przypisanym geograficznie regionie i zapewnienie najwyższej jakości usług bankowych
  • Sprzedaż usług i produktów Banku, nakierowana na osiągnięcie celów sprzedażowych w wyznaczonym obszarze
  • Reprezentowanie Banku w kontaktach z klientami i instytucjami zewnętrznymi
  • Zapewnienie wysokiej jakości usług bankowych oferowanym klientom oraz właściwego wizerunku Banku

Wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w sprzedaży na stanowisku Doradcy Bankowego lub analogicznym
  • Udokumentowane doświadczenie z zakresu akwizycji oraz prowadzenia kampanii sprzedażowych dla Sektora Publicznego
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z obsługą Klientów Sektora Publicznego
  • Mile widziane doświadczenie we wdrażaniu nowych pracowników i prowadzenie coachingów sprzedażowych
  • Dobra znajomość produktów bankowych oferowanych przez bank oraz instytucje konkurencyjne
  • Ugruntowana wiedza z zakresu analizy finansowej i bankowości
  • Znajomość lokalnego środowiska gospodarczego oraz Ustawy prawo Zamówień Publicznych.

Oferujemy

  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, karta fitness, ubezpieczenie na życie).
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy.