Najnowsze oferty pracy

  • Global Head of Insurance

    Malta Trading Sp. z o.o. SK.   Malta, Sliema    praca stacjonarna
    menedżer / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Responsibilities of the Role In-house Insurance Broker for the Kronospan global insurance needs which mainly consists of a global Property Damage and Business Interruption program, General Liability Insurance and Marine Open Cover; Internal insurance contact person for all Kronospan entities;...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor ds. rynku inwestycji

Asaj Sp. z o.o.
Siedlce, Siedlce / Warszawa
praca stacjonarna
3650 dni temu

Wiodący dystrybutor artykułów elektrycznych i elektroinstalacyjnych we wschodniej i centralnej Polsce, zatrudniający ponad 300 pracowników, członek europejskiego zrzeszenia hurtowni FEGIME, 9-krotny laureat "Gazeli Biznesu" 2005-2013.

W związku z dalszym dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Siedlce / Warszawa

Zadania:
  • współodpowiada za kreowanie strategii handlowej,
  • monitoruje i analizuje rynek, wyszukuje informacje o nowych (planowanych) inwestycjach budowlanych, przetargach,
  • pozyskuje do współpracy handlowej nowych klientów – firmy wykonawcze i instalacyjne,
  • odpowiada za bieżącą obsługę klientów i realizowanych przez nich inwestycji,
  • określa warunki handlowych,
  • negocjuje,
  • zarządza relacjami z kluczowymi klientami,
  • pozyskuje nowych klientów,
  • pozyskuje nowe rynki,
  • buduje długotrwałe relacje biznesowe z osobami uczestniczącymi w procesach inwestycyjnych (projektanci, wykonawcy),
  • odpowiada za zarządzanie należnościami klientów poprzez przyznawanie limitów i windykację należności,
  • dba o pozytywny wizerunek firmy.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, preferowane o profilu technicznym
  • znajomość branży
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • własna sieć kontaktów
  • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • umiejętność nawiązywania i budowania relacji z klientem
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne połączone z kulturą osobistą;
  • wysoka aktywność w działaniu;
  • nastawienie na sukces
  • umiejętność podejmowania decyzji
  • umiejętność strategicznego myślenia
  • przedsiębiorczość
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office (głównie Excel)
  • preferowane miejsce zamieszkania: Siedlce - Warszawa - najbliższe okolice
  • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do częstych podróży służbowych
Oferujemy:
  • stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • odpowiedzialne stanowisko oraz duży zakres samodzielności i możliwości rozwoju,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • samochód służbowy i inne niezbędne narzędzia pracy
Prosimy o dopisanie w treści CV lub e-maila następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ASAJ Sp. z o. o. moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."