Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor sprzedaży i marketingu – projekt greenfield

    ManpowerGroup   Brzeg    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    6 dni
    Zadania: Pozyskiwanie i budowanie relacji z klientami z branży automotive (elementy do silników elektrycznych i hybrydowych) Opracowanie i wdrożenie kompleksowych strategii sprzedaży i marketingu zgodnie z celami strategicznymi firmy; Analiza trendów rynkowych, konkurencji oraz potrzeb...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu

Advisory Group TEST Human Resources
Kraków
praca stacjonarna
2398 dni temu

Dla naszego Klienta - jednego ze specjalistycznych portali internetowych, szukamy ambitnej osoby na stanowisko:

Krakow
Nr ref.: 6455

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe związane z zarządzaniem lub sprzedażą i marketingiem
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze zarządzania działami sprzedaży i marketingu
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w obszarze sprzedaży, marketingu, public relations itp.
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Znajomość technologii internetowych i trendów panujących obecnie w internecie
  • Kreatywność, operatywność, umiejętność zarządzania zespołem
  • Wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne, pozwalające na łatwość nawiązywania oraz utrzymywania relacji międzyludzkich oraz biznesowych
  • Umiejętność stawiania sobie i zespołowi ambitnych celów i ich realizacja
  • Umiejętność zarządzania i rozwijania silnego, zmotywowanego i zaangażowanego zespołu
  • Umiejętność wyszukiwania okazji biznesowych
  • Zaangażowanie, dyspozycyjność oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Słowność i dyspozycyjność
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

  • Aktywny współudział w kreowaniu produktów firmy, wdrażanie strategii sprzedażowej, wizerunkowej i marketingowej na najbliższe lata
  • Rozwój podległego rynku sprzedaży i umacnianie pozycji handlowej firmy
  • Opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowych dla klientów wydawnictwa
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z klientami
  • Zarządzanie działem sprzedaży i marketingu
  • Koordynowanie, operacyjne organizowanie i kontrolowanie pracy działu sprzedaży
  • Obserwacja rynku, analiza działań konkurencji w celu wsparcia działu sprzedaży
  • Przygotowanie prognoz i analiz sprzedaży
  • Nadzór nad realizacją budżetu sprzedażowego i marketingowego
  • Negocjowanie warunków sprzedaży i zawieranie umów
  • Monitoring skuteczności realizowanych projektów i ocena ich efektywności
  • Współpraca z działem graficznym przy pracach związanych z tworzeniem wszystkich rodzajów materiałów (również animacje)

Oferujemy:

  • Umowę w stabilnej, cieszącej się prestiżem firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe + system prowizyjny
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju, szkolenia oraz podnoszenie kwalifikacji
  • Wyjazdy na targi i konferencje krajowe oraz zagraniczne
  • Pakiet socjalny