Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Hotelu

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi
łódzkie
praca stacjonarna
2664 dni temu

Ogłoszenie numer: 1485697, z dnia 2017-01-18

Trzygwiazdkowy Hotel położony w odległości ok 50 km od Łodzi poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

  • Kompleksowe zarządzanie hotelem

  • Planowanie i realizacja polityki marketingowej i sprzedażowej

  • Budowanie relacji z klientami firmy

  • Skuteczne zarządzanie zespołem pracowników

  • Odpowiedzialność za wysoki standard obsługi klienta

  • Kontrolowanie kosztów

  • Bieżące raportowanie do Zarządu

  • Opracowywanie strategii działania firmy oraz jej realizacja

Wymagania

  • Znajomość branży hotelarskiej

  • Orientacja na wyniki i realizacja założonych celów

  • Wysokie nastawienie na szukanie rozwiązań, usprawnień

  • Doświadczenie oraz umiejętność zarządzania personelem

  • Samodzielność w działaniu

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników

  • Umowę o pracę

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Podwyższanie kwalifikacji

  • Bezpłatny dojazd do hotelu (wyjazd z centrum Łodzi)