Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Spółki Deweloperskiej

IPK sp. z o.o.
wielkopolskie
praca stacjonarna
3327 dni temu

Dla naszego Klienta, stabilnej oraz prężnie rozwijającej się Firmy Deweloperskiej, specjalizującej się w budownictwie mieszkaniowym wielorodzinnym oraz jednorodzinnym, poszukujemy kandydata/kandydatki do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Wielkopolskie
Nr Ref.: DSD-TS/03/15

Opis stanowiska:
  • koordynację oraz nadzór nad realizacją projektów inwestycyjnych z zakresu budownictwa mieszkaniowego,
  • współpracę z firmami zewnętrznymi,
  • koordynację pracy podległego zespołu,
  • optymalizację procesów.

Od kandydatów wymagamy:
  • preferowane wykształcenie wyższe, budowlane lub techniczne,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, w samodzielnym prowadzeniu i zarządzaniu projektami inwestycyjnymi budownictwa mieszkaniowego,
  • doświadczenie w koordynacji poszczególnych etapów procesu deweloperskiego,
  • doświadczenie w skutecznym kierowaniu zespołem podwładnych,
  • dobra znajomość pakietu MS Office, umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
  • zaangażowanie, dynamizm i kreatywność w podejściu do zadań,
  • gotowość do podróży służbowych.

Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • odpowiednie narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon itp.)

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926 z późn.zm.).”