Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Oddziału Kuźni

    MOJ S.A.   Osowiec, k-Opola    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 dni
    Optymalizacja procesów realizowanych w Oddziale poprzez inicjowanie, projektowanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu: wzrost efektywności, optymalizację kosztów, poprawę wydajności pracy; Udział w opracowywaniu i wdrażaniu projektów rozwoju działalności Oddziału, w tym...
Praca.pl Praca Lubuskie Dyrektor Zakładu Produkcyjnego Lubuskie
Dyrektor Zarządzający / Site Manager

EURICA LTD Sp. z o.o. Oddział w Polsce
lubuskie
praca stacjonarna
3193 dni temu

Ogłoszenie numer: 773511, z dnia 2015-08-17

Eurica LTD to nowoczesna organizacja świadcząca usługi z zakresu HR. Jako agencja zatrudnienia /nr KRAZ 10050/ współpracujemy głównie z przedsiębiorstwami produkcyjnymi z różnych branż, oferując im usługi najwyższej jakości. Naszym kapitałem są wiedza, umiejętności i doświadczenie pozwalające zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Obecnie dla międzynarodowego koncernu posiadającego zakład produkcyjny z branży meblarskiej zlokalizowanego na terenie województwa lubuskiego poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: lubuskie

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku całościowo odpowiadać będzie przed managerem koncernu, za następujące obszary działalności zakładu:

  • produkcja wysokiej jakości mebli tapicerowanych,
  • łańcuch dostaw, jakość, administracja, zarządzanie zasobami ludzkimi, finanse,
  • rozwój produktów, relacje z klientami.

Odpowiedzialna będzie również za dalszy rozwój firmy, optymalizację procesów, oraz uzyskiwanie wysokich wskaźników efektywności całego zakładu.

Wymagania

Idealny kandydat (kandydatka) powinien cechować się wysoko rozwiniętą przedsiębiorczością, kierować się zdrowym rozsądkiem i obiektywnie, realnie oceniać rzeczywistość. Powinien być wizjonerem, ale jednocześnie zwracać uwagę na szczegóły.

Pozostałe wymagania:

  • umiejętność kierowania i zarządzania pracownikami,
  • umiejętność dbania o satysfakcję klientów, umiejętność delegowania zadań,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z klientami oraz współpracownikami koncernu,
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie i wiedza związane z zarządzaniem zakładem produkcyjnym, mile widziane z branży meblarskiej,
  • wykształcenie z zakresu finansów, zarządzania przedsiębiorstwem, logistyki lub zarządzania produkcją.

Oferujemy

Nasz Klient w zamian oferuje pracę pełną wyzwań, wolność w podejmowaniu decyzji, oraz odpowiedzialność za sukces oddziału międzynarodowej firmy. Wpływ na pracę własną i wdrażane procesy tak długo, jak osiągane będą wyniki i zachowane etyczne zasady działania.

Wynagrodzenie będzie ustalane indywidualnie w zależności od posiadanej wiedzy, doświadczenia i umiejętności.