Najnowsze oferty pracy

  • Global Head of Insurance

    Malta Trading Sp. z o.o. SK.   Malta, Sliema    praca stacjonarna
    menedżer / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    15 godz.
    Responsibilities of the Role In-house Insurance Broker for the Kronospan global insurance needs which mainly consists of a global Property Damage and Business Interruption program, General Liability Insurance and Marine Open Cover; Internal insurance contact person for all Kronospan entities;...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Zarządzający

Advisory Group TEST Human Resources
śląskie
praca stacjonarna
2738 dni temu

Dla naszego Klienta, czołowego dostawcy usług dla firm z branży motoryzacyjnej, wspierającego przedsiębiorstwa w zadaniach zapewnienia najwyższej jakości produkowanych przez nie wyrobów, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: 5848

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość europejskich przepisów gospodarczych dotyczących spółek prawa handlowego - mile widziana
  • Min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w budowaniu i rozwijaniu stałych relacji z klientami, współpracownikami i partnerami firmy -  udokumentowane i poparte sukcesami
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z zarządzaniem dużym zespołem w ramach międzynarodowych struktur
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny
  • Znajomości drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętność zarządzania budżetem i jego prezentacja
  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne, entuzjazm i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Duża motywacja i nastawienie na sukces
  • Gotowość do częstych podróży służbowych

Obowiązki:

  • Rozbudowanie i zarządzanie zespołem w oddziałach zagranicznych
  • Budowa strategii rozwoju, planowanie i realizacja budżetu, raportowanie wyników finansowych dla Zarządu
  • Tworzenie planów taktycznych i kontrola działań operacyjnych
  • Utrzymywanie kontaktów z kluczowymi klientami i prowadzenie negocjacji na najwyższym szczeblu

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system premiowania (premie uzależnione od realizacji założonych celów budżetowych)
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, komputer, telefon
  • Możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych projektów w ramach międzynarodowej grupy