Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Frontend Developer

Nigel Frank International
Łódź
praca stacjonarna
2710 dni temu

Pearson Frank jest wiodącą międzynarodową agencją rekrutacyjną specjalizującą się wyłącznie na poszukiwaniu najlepszych Java (J2EE / J2SE / Android), PHP i Web Development specjalistów w Polsce i na 45 różnych rynkach światowych.

Dla naszego klienta, prestiżowej firmy poszukujemy osób na stanowisko: Frontend Developer.

Aplikacje będą przyjmowane do 18-ego listopada 2016r.

Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: FD10/11/16

Med-Level Senior

Branża telekomunikacyjna/finansowa

Od kandydatów oczekujemy:

  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • HTML, CSS, JavaScript
  • Gulp lub podobne
  • SEO
  • Zainteresowanie zagadnieniami projektowania interfejsów użytkownika (UX)
  • Znajomość systemów kontroli wersji (GIT/Mercurial)

Mile widziane:

  • Znajomość Java, PHP
  • MySQL
  • Node.JS
  • Performance optimization
  • Apache / NGINX
  • CMS / WordPress
  • TeamCity
  • Sporty: piłka nożna, wspinaczka

Wybranym kandydatom firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • pracę w miłej, kameralnej i nieformalnej atmosferze
  • nowoczesne biuromożliwość
  • współpracy w oparciu o dowolną formę umowy (umowa o pracę, B2B, zlecenie)
  • miejsce parkingowe dla chętnych