Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Frontend Developer

Moorgate
lubelskie, Lublin
praca stacjonarna
2340 dni temu

Moorgate to firma rekrutacyjna świadcząca najwyższej jakości usługi adresowane do Klientów, którzy poszukują wysokiej klasy specjalistów lub managerów w obszarze IT. Obecnie dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy IT tworzącej projekty w obszarze finansowym i automotive, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin
Nr ref.: MJ/Front/Lublin/117

Opis stanowiska:

  • Rozwój części Front-end aplikacji obsługującej bankomaty – systemy ATM
  • Praca nad tworzeniem nowych funkcjonalności oraz kastomizacją rozwiązań – client site applications
  • Wykonywanie zadań przy pełnym procesie wytwarzania oprogramowania
  • Współpraca z Klientem zewnętrznym w ramach realizacji prac projektowych
  • Współpraca z innymi członkami zespołu w metodyce Agile/Scrum

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia jako programista Frontend
  • Praktyczne doświadczenie w programowaniu za pomocą czystego JavaScriptu
  • Znajomość HTML/CSS oraz GIT, Jira, Confluence
  • Umiejętność łączenia części Front - end`owej z częścią serwerową aplikacji
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji w mowie i piśmie

Nasz klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Elastyczny czas pracy oraz możliwości dalszego rozwoju umiejętności programistycznych
  • Dodatkowy pakiet benefitów korporacyjnych
  • Praca w wygodnym biurze w atrakcyjnej lokalizacji