Najnowsze oferty pracy

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w...
Zobacz więcej ofert pracy

Frontend Developer

LPP S.A.
Gdańsk
praca stacjonarna
3433 dni temu

Grupa Kapitałowa LPP to właściciel międzynarodowych marek Reserved, Cropp, House, Mohito, Sinsay oraz jednego z największych sklepów internetowych w Polsce.

Firma posiada ponad 80 osobowy dział IT, który jest odpowiedzialny nie tylko za infrastrukturę korporacyjną firmy, ale przede wszystkim realizuje projekty wspierające rozwój biznesu, m. in. odpowiada za platformę e-commerce, generującą ponad 50 mln odsłon miesięcznie.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Rozwój platformy sklepów internetowych największych marek odzieżowych w Polsce, w tym Reserved
  • Realny wpływ na wygląd stron marek Reserved, Cropp, House, Mohito, Sinsay
  • Analiza i usuwanie błędów, optymalizacja wydajności
  • Zapewnienie bezpieczeństwa udostępnianych rozwiązań
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej dla tworzonego projektu i wprowadzanych zmian
WYMAGANIA:
  • Biegłej znajomości HTML (w tym HTML 5)
  • Biegłej znajomość CSS (mile widziane także Sass i Compass)
  • Umiejętności prawidłowego składania layoutów pod różne przeglądarki (także mobilne)
  • Praktycznej znajomości JavaScript i jQuery
  • Podstawowej znajomości PHP 5
  • Wyczucia estetycznego i umiejętności podstawowego projektowania graficznego na potrzeby www
  • Umiejętności samodzielnej realizacji prostych serwisów www w oparciu o gotowe rozwiązania: szablon graficzny + CMS (używamy Magento)
  • Mile widziane: portfolio, znajomość zagadnień związanych z SEO, doświadczenie z platformami e-commerce (preferowane Magento),znajomość technologii AJAX, zagadnień responsywności stron, zasad użyteczności i trendów w rozwoju www,znajomość systemu ticketowego Redmine i kontroli wersji GIT

OFERUJEMY:

  • Możliwość współtworzenia jednego z największych sklepów internetowych w Polsce
  • Ciekawe zadania, dostęp do nowych technologii, rozwijanie wiedzy
  • Stabilne miejsce zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (możliwe inne formy zatrudnienia)
  • Elastyczny czas pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym oraz świadczenia dodatkowe (pakiet medyczny, rekreacyjny, kupony zniżkowe do naszych sklepów)
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883)