Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Frontend Web Developer

Nexio Management Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2758 dni temu

Nexio Management Sp. z o.o. jest firmą doradczo-wdrożeniową branży IT. Specjalizujemy się w systemach typu: CRM, Biling, Order Management oraz szynach integracyjnych. Współpracujemy z czołowymi producentami oprogramowania; do naszych partnerów należą firmy takie jak: IBM, PeopleSoft, Siebel, Oracle, SAP, Amdocs, Telcordia. Najwięcej projektów realizujemy w branży telekomunikacyjnej i finansowej.

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
  • Tworzenie warstwy front-end dla aplikacji webowych
  • Współpraca z zespołem projektowym
  • Tworzenie dokumentacji, testy
Wymagania:
  • Min. 3-5 lat doświadczenia w obszarze technologii web frontend: HTML5, CSS3, framework'ach typu: jQuery, AngularJS, Backbone, Underscore oraz CMS
  • Dobra znajomość i doświadczenie w Java i JEE, JSP
  • Dobra znajomość baz danych
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub pokrewne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Dobra znajomość języka polskiego - mile widziana
Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Udział w ciekawych projektach, z dostępem do najnowszych światowych wzorców technicznych i biznesowych
  • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę lub kontrakt
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pakiet benefitów: Medicover (ze stomatologią), FitProfit
  • Finansowanie zdanych certyfikatów
  • Przyjazną atmosferę pracy, imprezy integracyjne
  • Minimum formalności i możliwość bezpośredniego kontaktu z osobami decyzyjnymi w firmie
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”