Zobacz więcej ofert pracy

Fryzjer

fryzjer.me
Warszawa
praca stacjonarna
3662 dni temu

Ogłoszenie numer: 430925, z dnia 2014-04-29

fryzjer.me

Sieć salonów fryzjerskich z ugruntowaną pozycją na rynku, z dużą ilością zadowolonych klientów. Naszym celem jest podnoszenie kwalifikacji pracowników i zadowolenie naszych klientów.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Fryzjer

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • fryzjer w salonie fryzjerskim,
  • strzyżenie męskie, strzyżenie damskie,
  • praca dla osób z Warszawy, Polski i z zagranicy.

Wymagania

  • doświadczenie,
  • umiejętność szybkiego strzyżenia,
  • komunikatywna znajomość języka polskiego,
  • miła aparycja,
  • zaangażowanie, uczciwość, dyspozycyjność.

Oferujemy

  • wynagrodzenie 1500-4000 zł,
  • pewność zatrudnienia,
  • miłą atmosferę,
  • sprzęt do pracy,
  • możliwość zamieszkania dla 3 osób.

Wynagrodzenie

Od 1500 do 5000 PLN