Zobacz więcej ofert pracy

Glazurnik / Kafelkarz

Polvik sp. z o.o.
pomorskie
praca stacjonarna
3181 dni temu

Ogłoszenie numer: 782962, z dnia 2015-08-26

Agencja pracy Polvik Sp. z o.o. (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Plusvikar z główną siedzibą w Danii. Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem i działamy na polskim rynku z dużym powodzeniem. Poszukujemy kandydatów do pracy w sektorze: motoryzacyjnym, logistycznym, budowlanym, technicznym a także w sektorach opiekuńczym oraz służby zdrowia. Pomagamy znaleźć dobrą pracę na terenie państw skandynawskich: Norwegii, Szwecji, Danii oraz Finlandii, Wielkiej Brytanii, Holandii i Niemiec.

Dla swojego klienta firma Polvik Sp. z o. o. poszukuje od zaraz kandydatów do pracy w Kopenhadze, w Danii na stanowisku:

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

  • montaż glazury, płytek, kafelków w pomieszczeniach domowych
  • pierwsze zlecenie na okres ok. 3 tygodni z możliwością nawiązania dłuższej współpracy
  • wyjazd „od zaraz”
  • praca w Danii - Kopenhaga

Wymagania

  • udokumentowane doświadczenie na stanowisku glazurnika/kafelkarza
  • doświadczenie ogólnobudowlane
  • min. 1, 5 roku pracy w zawodzie
  • pozytywne referencje od byłych pracodawców
  • zdolność do pracy w grupie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • czynne prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
  • doświadczenie w pracy za granicą

Oferujemy

  • zatrudnienie na warunkach duńskich lub możliwość pracy na własnej działalności
  • zakwaterowanie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • opiekę konsultanta przed i podczas trwania kontraktu