Najnowsze oferty pracy

  • Inspektor obsługi pięter (K/M)

    Novotel & ibis Poznań Centrum   Poznań    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Twoja misja Zapewnianie wysokiej jakości usług działu Obsługi Pięter poprzez nadzór i koordynację prac zgodnie z obowiązującymi procedurami i standardem marki, identyfikowanie i rozwiązywanie problemów w sposób zapewniający satysfakcję gości i pracowników, kreowanie pozytywnego wizerunku hotelu.
Zobacz więcej ofert pracy

Inspektor Pięter (Floor Supervisor)

Radisson BLU Hotel Wrocław
Wrocław
praca stacjonarna
2614 dni temu

poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania
  • bieżący nadzór nad pracownikami działu i inspekcja pięter
  • organizowanie i koordynowanie prac pokojowych
  • kontrolowanie stanu wyposażenia pokoi
  • zgłaszanie uszkodzeń i szkód do remontu lub wymiany
  • współpraca z recepcją w zakresie wykorzystania pokoi
  • wspieranie kierownika działu we współpracy z dostawcami usług zewnętrznych
  • szybkie reagowanie na skargi i uwagi gości oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów w celu utrzymania usług na najwyższym poziomie
  • budowanie i utrzymywanie dobrej współpracy z innymi działami hotelowymi w celu usprawnienia obsługi gości oraz podnoszenia efektywności
Wymagania
  • doświadczenie w pracy w dziale Utrzymania Czystości w hotelu/ach sieciowych o wysokich standardach działania
  • wysoka kultura osobista
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • umiejętność pracy w zespole oraz motywowania personelu
  • zorientowanie na najwyższą jakość wykonywanej pracy
  • dobra kondycja fizyczna
  • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Zapewniamy:
  • pracę w międzynarodowej sieci hotelarskiej Carlson Rezidor Hotel Group
  • konkurencyjne wynagrodzenie, świadczenia ZFŚS
  • prywatną opiekę medyczną
  • dodatkowe przywileje dla pracowników sieci
  • szkolenia zawodowe i sieciowe
Carlson Rezidor Hotel Group, Avenue du Bourget 44, B-1130 Brussels, Belgium, Tel: +32 702 9200