Najnowsze oferty pracy

  • Kontroler jakości – sortownia owoców

    Klient portalu Praca.pl   Warka    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    1 dni
    Dopasowanie partii jabłek do wymagań odbiorcy; Kontrola jakości owoców, opakowań i etykiet; Kontrola jakościowa w trakcie produkcji i podczas załadunku; Kontrola wagi produktów; Prowadzenie dokumentacji z kontroli; Nadzór nad jakością stoku magazynowego; Sprawdzanie sortowania według...
Zobacz więcej ofert pracy

Inspektor w Wydziale Kontroli

Wojewódzki Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych w Kielcach
Kielce
praca stacjonarna
3412 dni temu

  • Ogłoszenie nr: 165488
  • Data ukazania się ogłoszenia: 19 grudnia 2014 r.

  • Świętokrzyski Wojewódzki Inspektor Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych
  • poszukuje kandydatów na stanowisko:
  • inspektor
  • w Wydziale Kontroli

  • W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%.

  • ogłoszenie o naborze w celu zastępstwa nieobecnego członka korpusu służby cywilnej

Wymiar etatu: 1

  • Liczba stanowisk pracy: 1

Adres urzędu

    ul. Zagnańska 91, 25-558 Kielce

Miejsce wykonywania pracy:

  • Kielce

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • przeprowadzanie kontroli jakości handlowej artykułów rolno-spożywczych w produkcji i obrocie na rynku krajowym w tym kontrola warunków składowania i transportu w zespole z inspektorem wiodącym,
  • przygotowywanie w zespole, z bardziej doświadczonym pracownikiem, projektów zaleceń pokontrolnych oraz dokumentów w postępowaniu administracyjnym, jak również informacji zbiorczych i sprawozdań,
  • kontrola jakości handlowej artykułów rolno-spożywczych wywożonych lub sprowadzanych z zagranicy w zespole z inspektorem wiodącym
  • samodzielne przeprowadzanie kontroli jakości handlowej świeżych owoców i warzyw na rynku zagranicznym.

Warunki pracy

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:
    Głównie praca w terenie na obszarze woj. świętokrzyskiego związana z kontrolą przedsiębiorców, również praca biurowa.
  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • Stanowisko pracy znajduję się na II piętrze budynku biurowego, budynek może stwarzać problemy
    dla osób niepełnosprawnych ruchowo (istnieją bariery architektoniczne (występują schody, brak windy, brak odpowiednio dostosowanej toalety).
    Inne
    Narzędziami pracy są: komputer, urządzenia biurowe, urządzenia kontrolno-pomiarowe.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e
  • wykształcenie: średnie
wymagania dodatkowe
  • minimum 6. miesięczny staż w zakładach przetwórstwa rolno-spożywczego lub instytucji kontrolującej żywność lub związanej z przemysłem rolno-spożywczym,
  • znajomość przepisów ustawy z dnia 21 grudnia 2000 r. o jakości handlowej artykułów rolno-spożywczych (tekst jednolity Dz. U. z 2014 r. , poz. 669.), ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o służbie cywilnej (tekst jednolity Dz. U. z 2014 r., poz. 1111), przepisów ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego (tekst jednolity Dz. U. z 2013 r. Nr 267)
  • znajomość innych przepisów z zakresu prawa żywnościowego,
  • umiejętność pracy w zespole, organizacji pracy, interpretacji przepisów prawnych, dokładność, systematyczność, dyspozycyjność
  • zdolność analitycznego myślenia
  • prawo jazdy kat. B i praktyczne prowadzenie pojazdu.

Źródło: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów